Bucatarie Bella 120 cm, culoare alb
1000 lei
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare gratuita Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Culoare | Alb |
| Adancime corpuri inferioare | 45 cm |
| Adancime corpuri superioare | 28 cm |
| Continut set | 1 x Dulap inferior cu o usa (L x H x A): 40 x 81.8 x 45 cm 1 x Dulap superior cu 2 usi si polita (L x H x A): 80 x 58 x 28 cm 1 x Dulap superior cu o usa (L x H x A): 40 x 58 x 28 cm 1 x Masca chiuveta (L x H x A): 80 x 81.8 x 45 cm |
| Culoare fronturi | Alb |
| Grosime material | 16 mm |
| Inaltime corpuri inferioare | 81.8 cm |
| Inaltime corpuri superioare | 58 cm |
| Latime corpuri inferioare | 120 cm |
| Latime corpuri superioare | 120 cm |
| Material | PAL |
| Tip produs | Set mobila bucatarie |
| Brand | Casa Neciu |
Descriere
Mobila de bucatarie Bella este soluția perfectă pentru cei care doresc să-și maximizeze spațiul și să aducă o notă de eleganță în fiecare aspect al bucătăriei lor.
Cu o lungime de doar 120 cm, bucataria Bella se integrează cu ușurință în orice spațiu, fiind o alegere ideală și pentru bucătăriile mai mici. Structură solidă, realizată din PAL cu o grosime de 16 mm oferă atât rezistență, cât și și durabilitate.
Deși compactă, bucătăria noastră demonstrează că dimensiunea nu este totul. Oferind spațiu suficient pentru depozitare, dispune de o mască pentru chiuvetă, un detaliu care adaugă o notă de eleganță și funcționalitate. Blatul termic este o alegere practică, ușor de întreținut și rezistent la uzura zilnică.
Culoarea alb te îmbracă într-o atmosferă plină de vitalitate și entuziasm, făcând din bucătăria ta locul ideal pentru a te bucura de preparate gustoase și momente pline de viață.
Produse similare
-
1820 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1620 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1000 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1410 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1620 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.