Pat tapitat Lucas, 140 x 200 cm, culoare albastru
Cod produs: 5940597017737
1340 lei Prețul inițial a fost: 1340 lei.1250 leiPrețul curent este: 1250 lei.
Dimensiuni:
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare gratuita Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Compatibilitate saltea | 140 x 200 cm |
| Culoare | Albastru |
| Grosime material | 16 mm |
| Inaltime | 120 cm |
| Latime | 144 cm |
| Lungime | 204 cm |
| Material | PAL |
| Material tapiterie | Catifea |
| Saltea inclusa | Nu |
| Suport saltea | Inclus |
| Tip pat | Pat tapitat |
| Tip produs | Pat |
Descriere
Produse similare
-
3830 leiPrețul inițial a fost: 3830 lei.3600 leiPrețul curent este: 3600 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
3830 leiPrețul inițial a fost: 3830 lei.3600 leiPrețul curent este: 3600 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.