Pat tapitat Palermo, culoare alb / negru, cu saltea ortopedica 160 x 200 cm
Cod produs: 5940597011193
1650 lei
Evaluat la 4.00 din 5 pe baza unei singure evaluări
(O recenzie client)
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare gratuita Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Continut set | 1 x Pat tapitat (L x H x A): 204 x 164 cm 1 x Saltea Ortopedica 160 x 200 cm |
| Culoare | Alb / Negru |
| Grosime material | 18 mm |
| Grosime saltea | 21 cm |
| Latime | 164 cm |
| Material | PAL |
| Material tapiterie | Piele ecologica |
| Saltea inclusa | Da |
| Tip pat | Pat tapitat |
| Tip produs | Pat |
| Tip saltea | Ortopedica |
| Lungime | 204 cm |
| Brand | Casa Neciu |
| Suport saltea | Inclus |
Descriere
Redescoperă confortul și eleganța cu patul Palermo. Fie că vrei să adaugi o notă de rafinament dormitorului tău, să te bucuri de un somn odihnitor sau să transformi camera într-un spațiu elegant, patul tapitat Palermo este alegerea perfectă. Patul are o structură robustă din PAL, ce asigură o susținere solidă pentru saltea, fără a compromite confortul. Împreună cu suportul de saltea (hidrofugat/PAL brut) inclus, acest pat oferă un suport excelent pentru coloana vertebrală, asigurându-ți un somn odihnitor și relaxant. Salteaua superortopedică lux, inclusă în set, este secretul pentru un somn odihnitor. Cu un suport optim pentru coloana vertebrală și o distribuție uniformă a greutății corpului, această saltea contribuie la reducerea tensiunii și la menținerea unei poziții corecte în timpul somnului. Tapițeria din piele ecologică a patului oferă avantaje multiple. Aceasta nu numai că oferă un aspect sofisticat și elegant, dar se dovedește a fi și ușor de întreținut și de curățat. Combinația clasică alb-negru emană un farmec atemporal, aducând un aspect modern și sofisticat patului Palermo.Produse similare
-
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
3830 leiPrețul inițial a fost: 3830 lei.3600 leiPrețul curent este: 3600 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
1 recenzie pentru Pat tapitat Palermo, culoare alb / negru, cu saltea ortopedica 160 x 200 cm
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.










Iacob (proprietar verificat) –
Mobila este frumoasă, dau 4 stele deoarece a venit lovită în unele locuri. Mare atenție celor care livrează.