Pat tapitat Napoli, culoare gri, cu saltea ortopedica 160 x 200 cm
Cod produs: 5940597010981
2540 lei Prețul inițial a fost: 2540 lei.2300 leiPrețul curent este: 2300 lei.
Evaluat la 5.00 din 5 pe baza unei singure evaluări
(O recenzie client)
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare gratuita Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Continut set | 1 x Pat tapitat (L x H x A): 209 x 118 x 177 cm 1 x Saltea Ortopedica 160 x 200 cm |
| Culoare | Gri |
| Grosime saltea | 21 cm |
| Inaltime | 118 cm |
| Latime | 177 cm |
| Material | PAL |
| Material tapiterie | Catifea |
| Saltea inclusa | Da |
| Tip pat | Pat tapitat |
| Tip produs | Pat |
| Tip saltea | Ortopedica |
| Lungime | 209 cm |
| Brand | Casa Neciu |
| Suport saltea | Inclus |
Descriere
Atunci când vine vorba de a crea un sanctuar personal de odihnă, patul este elementul cheie care definește confortul și relaxarea din fiecare seară. Cu patul tapitat Napoli cu saltea superortopedică te poți bucura de un somn calitativ într-un decor modern și elegant. Iată ce oferă patul nostru:- Dimensiuni generoase: Cu dimensiuni generoase de 160 x 200 cm, acest pat oferă spațiul perfect pentru odihnă și relaxare.
- Structură din PAL: Asigură stabilitatea și durabilitatea, oferind un suport solid pentru relaxare și odihnă.
- Saltea superortopedica: Aceasta a fost creată cu grijă pentru a oferi suport optim pentru coloana vertebrală și o distribuție uniformă a greutății corpului pe întreaga suprafață. Beneficiile unei saltele superortopedice sunt numeroase. Aceasta ajută la menținerea unei poziții corecte a coloanei vertebrale, reducând riscul de dureri de spate și disconfort. De asemenea, oferă un suport excelent pentru articulații, ajutând la relaxarea mușchilor și la reducerea presiunii asupra corpului.
- Tapițerie din catifea: Textura moale a tapițeriei din catifea îți învăluie simțurile într-un cadru de poveste. Datorită tapițeriei, acest set se transformă într-un spațiu elegant și intim, unde te poți retrage în fiecare seară pentru a te bucura de momentele de relaxare.
Produse similare
-
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
4390 leiPrețul inițial a fost: 4390 lei.3900 leiPrețul curent este: 3900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
4580 leiPrețul inițial a fost: 4580 lei.4280 leiPrețul curent este: 4280 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
1 recenzie pentru Pat tapitat Napoli, culoare gri, cu saltea ortopedica 160 x 200 cm
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.







Dana Radu (proprietar verificat) –
Un produs bun