Pat tapitat Lucas, 180 x 200 cm, culoare gri
Cod produs: 5940597017782
1440 lei Prețul inițial a fost: 1440 lei.1350 leiPrețul curent este: 1350 lei.
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare gratuita Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Compatibilitate saltea | 180 x 200 cm |
| Culoare | Gri |
| Grosime material | 16 mm |
| Inaltime | 120 cm |
| Latime | 184 cm |
| Lungime | 204 cm |
| Material | PAL |
| Material tapiterie | Catifea |
| Saltea inclusa | Nu |
| Suport saltea | Inclus |
| Tip pat | Pat tapitat |
| Tip produs | Pat |
Descriere
Patul Lucas tapițat cu catifea se remarcă prin designul său sofisticat și contemporan. Tapițeria din catifea, disponibilă într-o gamă variată de culori rafinate, adaugă o notă de lux și stil oricărui interior. Catifeaua, cunoscută pentru textura sa moale și lucioasă, conferă patului un aspect regal și atrăgător. Patul este prevăzut cu o structură solidă și durabilă, care oferă suport optim și stabilitate. Salteaua (achiziționată separat) este susținută de un suport de saltea solid, asigurând un somn odihnitor și sănătos.Produse similare
-
4390 leiPrețul inițial a fost: 4390 lei.3900 leiPrețul curent este: 3900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
4580 leiPrețul inițial a fost: 4580 lei.4280 leiPrețul curent este: 4280 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
3830 leiPrețul inițial a fost: 3830 lei.3600 leiPrețul curent este: 3600 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.