Pat standard Luiza, 120 x 200 cm, culoare gri antracit
Cod produs: 5940597017614
500 lei
Dimensiuni:
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare: 75 lei Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 59,5 cm |
| Latime | 123 cm |
| Lungime | 203 cm |
| Material | PAL |
| Grosime material | 16 mm |
| Saltea inclusa | Nu |
| Tip pat | Pat standard |
| Tip produs | Pat |
| Compatibilitate saltea | 120 x 200 cm |
| Brand | Casa Neciu |
| Suport saltea | Inclus |
Descriere
Patul standard Luiza este o piesă de mobilier elegantă și versatilă, perfectă pentru a transforma orice dormitor într-un spațiu cu stil și confort. Cu dimensiunile sale generoase de 120 x 200 cm, acest pat oferă suficient spațiu pentru a vă bucura de un somn odihnitor și relaxant. Patul Luiza are un design simplu și curat, cu linii drepte și finisaje atent executate. Capătul patului este prevăzut cu o tablie de dimensiuni generoase, care poate servi și ca spătar confortabil pentru citit sau relaxare înainte de culcare. Construit din materiale de înaltă calitate, acest pat oferă stabilitate și durabilitate pe termen lung. Cu un design atemporal, acesta se potrivește într-o varietate de stiluri de decor interior, de la clasic la modern.Produse similare
-
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
3830 leiPrețul inițial a fost: 3830 lei.3600 leiPrețul curent este: 3600 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
4390 leiPrețul inițial a fost: 4390 lei.3900 leiPrețul curent este: 3900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.