Pat Cairo 160×200 cm, culoare crem
Cod produs: 5940597017690
2000 lei Prețul inițial a fost: 2000 lei.1600 leiPrețul curent este: 1600 lei.
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare gratuita Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Compatibilitate saltea | 160 x 200 cm |
| Culoare | Crem |
| Grosime material | 16 mm |
| Inaltime | 120 cm |
| Latime | 163 cm |
| Lungime | 203 cm |
| Material | PAL |
| Material tapiterie | Catifea |
| Saltea inclusa | Nu |
| Suport saltea | Inclus |
| Tip pat | Pat tapitat |
| Tip produs | Pat |
Descriere
Patul Cairo nu este doar un loc de odihnă – este un colț de rai în care fiecare seară devine un ritual al relaxării și fiecare dimineață, un nou început învăluit în eleganță. Creat cu un design atemporal, culoare crem, acest pat aduce un strop de regalitate în dormitorul tău, fără a fi ostentativ, ci plin de bun gust și liniște vizuală. Cu o tăblie înaltă, tapițată cu delicatețe, patul oferă nu doar suport, ci și un fundal spectaculos pentru serile de lectură sau pentru clipele în care pur și simplu vrei să stai și să respiri liniștea. Fiecare detaliu este gândit pentru a reflecta echilibru, rafinament și confort deplin.- Dimensiuni: 160 x 200 cm – ideal pentru două persoane
- Material cadru: PAL de calitate, grosime 16 mm
- Material tapițerie: Catifea fină, moale la atingere
- Compatibilitate saltea: 160 x 200 cm (salteaua nu este inclusă)
- Suport saltea: Inclus – pentru stabilitate și ventilație optimă
- Tip produs: Pat tapițat
Produse similare
-
206 cm 200 cm 60 cm
2220 leiPrețul inițial a fost: 2220 lei.2000 leiPrețul curent este: 2000 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
3830 leiPrețul inițial a fost: 3830 lei.3600 leiPrețul curent este: 3600 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
3830 leiPrețul inițial a fost: 3830 lei.3600 leiPrețul curent este: 3600 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare -
206 cm 200 cm 60 cm
2010 leiPrețul inițial a fost: 2010 lei.1900 leiPrețul curent este: 1900 lei.În stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.