Bucatarie Bella cu soldat 320 cm, culoare gri/alb
Cod produs: 5940597018352
2690 lei
LIVRAM CU FLOTA PROPRIE - Livrare gratuita Iti oferim siguranta ca mobila ajunge rapid si nedeteriorata.
Livrare in 3-5 zile lucratoare.
PRETURI DE PRODUCATOR Munca noastra ajunge de la fabrica direct la tine, fără niciun intermediar.
RETUR 14 ZILE / GARANTIE 2 ANI Cumperi fara griji si in siguranta.
Dimensiuni și caracteristici
| Adancime corpuri inferioare | 47 cm |
| Adancime corpuri superioare | 28 cm |
| Culoare | Gri / Alb |
| Culoare fronturi | Gri / Alb |
| Grosime material | 16 cm |
| Inaltime corpuri inferioare | 81,8 cm |
| Inaltime corpuri superioare | 58 cm |
| Latime corpuri inferioare | 320 cm |
| Latime corpuri superioare | 320 cm |
| Material | PAL |
| Tip produs | Set mobila bucatarie |
Descriere
Bucătăria Bella reprezintă o combinație de funcționalitate și estetică, un spațiu ideal pentru a-ți satisface pasiunea pentru gătit și pentru a împărtăși momente pline de gust cu cei dragi. Cu o structură solidă, realizată din PAL cu o grosime de 16 mm, mobila de bucatarie Bella oferă atât rezistență, cât și și durabilitate. Oferind spațiu suficient pentru depozitare, aceasta dispune de o mască pentru chiuvetă, un detaliu care adaugă o notă de eleganță și funcționalitate. Blatul termic reprezintă o alegere remarcabilă, având în vedere că poți așeza cu încredere obiecte fierbinți sau reci, fără a provoca nicio deteriorare. Acesta se curăță cu ușurință, menținând un aspect impecabil în bucătăria ta. Culoarea gri/alb te îmbracă într-o atmosferă plină de vitalitate și entuziasm, făcând din bucătăria ta locul ideal pentru a te bucura de preparate gustoase și momente pline de viață.Produse similare
-
1430 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1000 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1530 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1190 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
-
1620 leiÎn stoc: livrare în 3-5 zile lucrătoare
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.














Recenzii
Nu există recenzii până acum.